free html web templates

VRP

Mobirise

FiskalPRO A8 VRP

358€

Termo tlačiareň so šírkou pásky 57mm. Android zariadenie s integrovanou tlačiarňou a platobným terminálom. V prípade potreby je možné upgradovať na eKasu. Cez aplikáciu VRP môžete vystavovať bločky oveľa lacnešie ako na tlačiarni A4.  Možnosť prechodu na ORP. Upozornujeme, že na predajnom doklade je potrebné aj miesto predaja!

Mobirise

VRP QR – A

289

Termo tlačiareň so šírkou pásky 57mm. Android zariadenie s integrovanou tlačiarňou. Cez aplikáciu VRP môžete vystavovať bločky oveľa lacnešie ako na tlačiarni A4.  Upozornujeme, že na predajnom doklade je potrebné aj miesto predaja!

Mobirise

elio POS tlačiareň

139€

Termo tlačiareň so šírkou pásky 78mm. Pripojíte k PC cez USB alebo k laptopu cez Bluetooth a môžete vystavovať bločky oveľa lacnešie ako na tlačiarni A4. S laptopom môže fungovať ako komplexná prenosná pokladnica. Upozornujeme, že na predajnom doklade je potrebné aj miesto predaja!

Mobirise

elio mobilná Bluetooth tlačiareň

139€

Termo tlačiareň so šírkou pásky 57mm. Pripájate s Vašim smartfónom alebo tabletom cez Bluetootth a cez aplikáciu VRP môžete vystavovať bločky oveľa lacnešie ako na tlačiarni A4 a zárovaň sa stáva prenosnou pokladnicou. Upozornujeme, že na predajnom doklade je potrebné aj miesto predaja!

FiskalPRO eKasa

Predstavujeme Vám inovatívne a originálne pokladničné riešenia, ktoré sú určené pre Gastro prevádzky, mobilný predaj, služby a maloobchod. Pokladnica a platobný terminál v jednom zariadení zabezpečí rýchly a spoľahlivý predaj pre kamenné predajne aj mobilné prevádzky.

Mobirise

FiskalPRO A8 eKasa

539,00 €

Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Integrovaný platobný terminál, 1D/2D skener kódov, GPS a dlhá výdrž batérie. Pripojenie k internetu je možné pomocou WiFi, 4G (SIM). Riešenie vhodné pre pevné prevádzky i mobilný predaj.

Mobirise

FiskalPRO VX520 GPRS eKasa

522,00 €

Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Integrovaný platobný terminál, pripojitelné periferie ako skener čiarových kódov, pokladničná zásuvka, váha, externá klávesnica, PinPad. Pripojenie k internetu je možné pomocou ethernet kábelu alebo SIM (mobilný internet). Vhodné pre pevné a mobilné prevádzky.

Mobirise

FiskalPRO VX675 Wifi eKasa

522,00 €

Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Integrovaný platobný terminál. Pripojenie k internetu je možné pomocou WiFi. Vhodné pre pevné a mobilné prevádzky.

Mobirise

FiskalPRO VX520 Eth eKasa

419,00 €

Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Integrovaný platobný terminál, pripojitelné periferie ako skener čiarových kódov, pokladničná zásuvka, váha, externá klávesnica, PinPad. Pripojenie k internetu je možné pomocou ethernet kábelu. Vhodné pre pevné prevádzky.

O2 eKasa

Ponúkame Vám online pokladnice z ponuky operátora O2 s podporou 25 ročnou skúsenosti v oblasti registračných pokladníc.

Mobirise

O2 eKasa

20€+5€/mes

Stolové riešenie pre elektronickú evidenciu tržieb, vrátane tlačiarne, platobného terminálu a pripojenia na internet. Cena: 20 € mesačne za službu (aplikácia, cloud, 8GB internet) + 5 € mesačne za zariadenie

Mobirise

O2 eKasa Kompakt

20€+5€/mes

Kompaktné riešenie pre elektronickú evidenciu tržieb, vrátane zabudovanej tlačiarne, platobného terminálu a pripojenia na internet. Cena: 20 € mesačne za službu (aplikácia, cloud, 8GB internet) + 5 € mesačne za zariadenie

© Copyright 2019 - KRIXI s.r.o. - Všetky práva vyhradené.