free css templates

VRP

Mobirise

FiskalPRO A8 VRP

358€

Termo tlačiareň so šírkou pásky 57mm. Android zariadenie s integrovanou tlačiarňou a platobným terminálom. V prípade potreby je možné upgradovať na eKasu. Cez aplikáciu VRP môžete vystavovať bločky oveľa lacnešie ako na tlačiarni A4.  Možnosť prechodu na ORP. Upozornujeme, že na predajnom doklade je potrebné aj miesto predaja!

Mobirise

VRP QR – A

289

Termo tlačiareň so šírkou pásky 57mm. Android zariadenie s integrovanou tlačiarňou. Cez aplikáciu VRP môžete vystavovať bločky oveľa lacnešie ako na tlačiarni A4.  Upozornujeme, že na predajnom doklade je potrebné aj miesto predaja!

FiskalPRO eKasa

Predstavujeme Vám inovatívne a originálne pokladničné riešenia, ktoré sú určené pre Gastro prevádzky, mobilný predaj, služby a maloobchod. Pokladnica a platobný terminál v jednom zariadení zabezpečí rýchly a spoľahlivý predaj pre kamenné predajne aj mobilné prevádzky.

Mobirise

FiskalPRO A8 eKasa

539,00 €

Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Integrovaný platobný terminál, 1D/2D skener kódov, GPS a dlhá výdrž batérie. Pripojenie k internetu je možné pomocou WiFi, 4G (SIM). Riešenie vhodné pre pevné prevádzky i mobilný predaj.

Mobirise

FiskalPRO VX520 + 3G router

522,00 €

Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Integrovaný platobný terminál, pripojitelné periferie ako skener čiarových kódov, pokladničná zásuvka, váha, externá klávesnica, PinPad. Pripojenie k internetu je riešené cez 3G router (mobilný internet). Vhodné pre pevné prevádzky bez internetu.

Mobirise

FiskalPRO VX675 Wifi eKasa

522,00 €

Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Integrovaný platobný terminál. Pripojenie k internetu je možné pomocou WiFi. Vhodné pre pevné a mobilné prevádzky.

Mobirise

FiskalPRO VX520 Eth eKasa

419,00 €

Riešenie pre eKasa v súlade s novou legislatívou. Integrovaný platobný terminál, pripojitelné periferie ako skener čiarových kódov, pokladničná zásuvka, váha, externá klávesnica, PinPad. Pripojenie k internetu je možné pomocou ethernet kábelu. Vhodné pre pevné prevádzky.

© Copyright 2019 - KRIXI s.r.o. - Všetky práva vyhradené.